MU: FC Hradec Králové U16 - Fotbal Neratovice - Byškovice U17 7:0 (3:0)

27. 10. 2019   |   Tomáš Ibrmajer
Doma za tři body ...
12. kolo, neděle 27. 10. 2019, 12:15

FC Hradec Králové

FK Neratovice-Byškovice

7:0
3:0

Branky a (asistence): 3. Maličký, 25. Pešek (Šichan), 30. Šichan, 58. Kalina, 66. Zoicas (Pospíšil), 81. Jurčenko, 82. Jurčenko (Zoicas)

FC Hradec Králové: Hrnčíř - Müller, Hanuš, Zvěřina, Kutík - Pešek (46. Kalina), Veselý, Zoicas - Maličký, Pospíšil, Šichan (70. Jurčenko)
FK Neratovice-Byškovice: Karásek - Pomykáček, Schnedörfler (74. Klouda), Maršálek (76. Odvárka), Steinz, Munzar, Dohnal, Douša, Suchý, Čechtický, Havlíček (46. Nerger)


Reportáž

Zdálo se, že rychle vstřelená branka nám dodá klid na kopačky a přesnost v kombinaci, ovšem v naší hře bylo i tak velké množství ztrát. Zkazili jsme spoustu jednoduchých přihrávek a kolikrát volili složitá řešení finálních situací. I přesto jsme si vypracovali dostatek gólových příležitostí, ale v jejich (ne)proměňování jsme si počínali někdy až příliš lehkovážně a proto jsme z několika šancí vstřelili pouze dva góly. Hra ve druhé půli byla velmi podobná té první, měli jsme více ze hry, vytvořili si další gólovky, ale také jsme častokrát v útočné fázi chybovali a spoustu nadějných akcí vyřešili lehkou ztrátou. I přes vysokou výhru můžeme hrát daleko lépe a tak máme stále na čem pracovat. Hráčům za předvedené výkony děkujeme!

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Preview

Zdenko Frťala: Sezonu jsme nezabalili, budeme se rvát

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: 1. SK Prostějov – FC Hradec Králové 2:1

Aktuální zprávy

Zastupitelstvo přiblížilo stavbu stadionu

×
Dnes v 17:00 | A tým
FC Hradec Králové
FK Ústí nad Labem