Jedenáct branek dokázal mladší dorost nastřílet do branky Náchoda.

11:0
4:0

branky: 5 x Schober, 3 x Brychta, Ludvík, Schmoranz, Hodač

FC Hradec Králové: Strnad Jiří - Houdek Kevin, Slivka Matyáš, Horkel Jan, Boniš Tadeáš - Semerák Jakub, Schmoranz Filip, Velinský Adam (53' Hodač Matěj), Ludvík Jan (67' Kruml Lukáš) - Brychta Vojtěch, Schober Václav

Stanislav Bejda: Do utkání jsme nevstoupili příliš dobře, nedokázali jsme zklidnit hru a hodně jsme chybovali a hosté byli nebezpeční. Uklidnili nás až první dva góly Schobera a Brychty a od té doby jsme začali hrát to co jsme chtěli a jasně dominovali. V první půli jsme několik šancí ještě neproměnili, ale v druhé půli jsme již byli produktivní a konečné skóre 11:0 demonstruje naší převahu. Dobře jsme se chovali po ztrátě míče a dobrým represinkem jsme ho opět získávali. Tentokrát nám fungovala i spolupráce mezi krajními hráči a jsem rád , že jsme neinkasovali.