FK Mladá Boleslav

0:2
0:1

Strnad - Semerák - Holovatskyi - Včelák (65' Buriánek) - Blažek - Hypšman - Kutík (40' Ludvík) - Šimon - Musil (60' Boniš) - Hodač - Jurčenko

Na domácím hřišti jsme měli za úkol odčinit předešlý nepovedený výkon a ztrátu bodů. Na herním projevu však od začátku bylo znát, že nám vše nejde s lehkostí a s kvalitou, jakou jsme se prezentovali ze začátku sezony. Hráči z Mladé Boleslavi hráli naopak ve velké pohodě a v mnoha situacích přitahovali štěstí na svoji stranu, když se k jejich nohám, především v úvodu zápasu, dostával snad každý odražený balon. Ve 29. minutě jsme inkasovali po nepřehledné situaci, kterou naše obrana společně s brankářem mohla určitě vyřešit lépe. Opět se nám tedy nepodařilo vstřelit gól jako první a do šaten jsme šli za nepříznivého stavu. Ve druhém poločase mohli jít hosté do dvoubrankového vedení, ale nařízený pokutový kop Strnad zneškodnil a dal nám naději na bodový zisk. Bohužel jsme posléze neproměnili žádnou ze slibných šancí a v 77. minutě unikl naší obraně střelec první branky a zvýšil na konečných 0:2. V závěru ještě rozhodčí nabídl možnost kopat penaltu i nám, ale Jurčenko ji neproměnil, čímž symbolicky podtrhnul formu, ve které se nyní bohužel nacházíme.