1:0

Branky: 34´Jonáš (pen), 76´Hlaváč

ČK: 51' Čábelka

Čábelka - Kalina - Zawada(64.Hak) - Baloun - Kadrmas - Hodač(46.Březák) - Novotný - Jonáš - Velinský(51.Král) - Boniš(64.Kedroň) - Hlaváč

V prvních 20ti minutách jsme byli aktivnější a soupeře jsme přehrávali rychlou kombinační hrou.K žádné výraznější šanci jsme se však nedostali.Hosté vyráželi k rychlým protiútokům což vyústilo v několik dobrých příležitostí, z nichž minimálně dvě můžeme nazývat vyloženými.Především dík skvělým zákrokům brankáře Čábelky jsme neinkasovali.Ve 35.minutě jsme šli do vedení, když se z pokutového kopu trefil Jonáš.

Druhý poločas zásadně ovlivnila čevená karta z 50.minuty pro našeho brankáře, který z přemíry snahy vyběhl z pokutového území a zahrál rukou. Mladoboleslavští v přesile ožili a na nohy je postavila šťastná branka po tečované střele z nulového úhlu. O minutu později šli navíc hosté po hezké akci a našem nedůsledném bránění do vedení 1:2. Místo dalšího tlaku se soupeř stáhl na vlastní polovinu a my jsme opět začali dobře kombinovat. I v deseti hráčích jsme byli schopni ohrožovat hostující branku a odměnou byl vyrovnávající gól na 2:2. Do konce utkání jsme stále hráli aktivně a byla zřetelná touha po vítězství. Největší šancí byla střela Haka, která skončila na břevně.Konečný výsledek 2:2 musely rozhodnout pokutové kopy, ve kterých všichni naši střelci skórovali, Král na radu Karla Podhajského jednu penaltu zneškodnil, a tak si připisujeme cenný druhý bod.