přát., středa 14. 8. 2019, 10:00

FK Mladá Boleslav

4:1
1:0

Branky (asistence): 30´ Tobiška (Horák), 46´ Horák (Chudý), 54´ Horák (Chudý), 77´ Kareš (Blažek) - soupeř 51´

FC Hradec Králové: Petera Maxmilián (40' Heerkens Joeri) - Dymák Lukáš (40' Černý Daniel), Blažek Vojtěch, Lubínek Jiří Lukáš (60' Dymák Lukáš), Adam Binar (40' Rubák Matěj) - Hrnčíř Vojtěch (40' Zeman Jakub), Chudý Petr (60' Hampl Matěj), Hampl Matěj (40' Machačka Šimon), Lexman Petr (40' Kareš Tomáš) - Horák Štěpán (70' Tobiška Ondřej), Tobiška Ondřej (40' Kosejk Filip)

Do zápasu jsme měli výborný vstup a hned v 1´ jsme měli jít do vedení, ale ve vyložené šanci Horák těsně minul branku. Celý první poločas měli naši hráči převahu, ale až ve 30´ jsme se dokázali gólově prosadit. Soupeře jsme na naši polovinu pouštěli spíše sporadicky. Tři minuty před poločasem nás skvělým zákrokem podržel Petera. Do druhé půle jsme vstoupili stejně aktivně jako do té první. Agilní Horák ve 46´zvýšil na 2:0. Pak jsme mohli odskočit na rozdíl tří branek, ale samostatný nájezd od půlky hřiště jsme neproměnili. Naopak. Celkem záhy se podařilo soupeři snížit. Kluky tento okamžik příliš nerozhodil a o chvíli později se po individuálním průniku Chudého prosadil opět Horák. Od této chvíle byl soupeř aktivnější. Naše obrana však byla pozorná a až na pár závarů jsme žádné drama nepřipustili. V posledních minutách stvrdil naše vítězství Kareš, který využil zaváhání brankáře hostí. Jsme rádi, že se nám podařilo přenést věci z tréninku do zápasu. Hráči dnes podali velmi dobrý výkon, ale nesmíme usínat na vavřínech a dále pracovat!!