4:2
3:1

Branky: 2´a 22´Hájek, 28´Kejř, 88´Donát

FC Hradec Králové: Červenka Lukáš - Kalina Tomáš, Zawada Filip, Donát Denis, Kadrmas Marek - Kosař Jakub (90' Kiec Martin) - Hájek Lukáš, Novotný Adam, Kejř Marek, Březák Filip (45' Šípek Matěj) - Hlaváč Martin (68' Štipák Jakub)

Jakub Drapač: V prvním mistrovském utkání můžeme být spokojeni pouze s první třicetiminutovkou zápasu a výsledkem. Od 30. minuty jsme začali hrát zbrkle, nervózně (proč, když 3:0 ???), chyběla přesnost a hráli jsme strašně roztaženě. I přesto mohl skončit první poločas 6:0, kdy Kejř neproměnil dva nájezdy na gólmana a jeden Březák. Nedáš dostaneš, po hrubce Červenky jsme do poločasu inkasovali. Druhý poločas jsme začali stejně, i přes domluvu byla naše hra opět roztažená a chyběl klid a přesnost v rozehrávce a zakládání útoků. V 56. minutě Boleslav snížila na 3:2 a ucítila šanci na vyrovnání. Naštěstí jsme soupeře pustili do jedné šance po standardní situaci, kdy po odrazu míč letěl těsně vedle Červenkovi brány. Poté přišla 100% šance Hlaváče, který z malého vápna přestřelil. 4 minuty před koncem jsme se uklidnili gólem Donáta a zápas dohráli.