2:0
2:0

Branky:11' Semerák, 16' Hodač

Strnad (46' Hrnčíř) -  Holovatskyi (72' Hanuš) - Včelák - Buriánek - Semerák - Hypšman - Musil - Schmoranz - Junek - Kudrnáč (68' Kudrnáč) - Ludvík - Hodač (46' Hruška)

V domácím utkání s posledním týmem tabulky jsme neočekávali nic jiného, než přesvědčivé vítězství. V 11. minutě nás poslal do vedení Semerák a už v 16. minutě zvyšoval na 2:0 Hodač. Spíš než po vypracovaných šancích však padly obě branky po chybách soupeře. Několik konstruktivně vytvořených příležitostí jsme naopak nedokázali proměnit. V tuto chvíli by určitě nikoho nenapadlo, že už do konce utkání žádná další branka nepadne. Jestli jsme výkon v prvním poločase hodnotili jako stěží průměrný, s výkonem v druhém poločase panuje vyloženě nespokojenost.