FK Kolín

4:1
1:0

Branky FCHK U16:

36' Pavlík (pk), 57' Machač, 74' Baťka, 80' Červinka

Branky Sparta Kolín:

47' Helcl

Jeřábek - Svatoš, Hronek (55' Chýlek), Brzek (55' Pěnkava), Kotal - Drbohlav - Červinka, Meduna, Pavlík (60' Baťka), Machač (75' Kameník) - Elišák (55' Polák)

V posledním utkání sezóny nás čekal fyzicky náročný soupeř. První půle se odehrála ve velkém tempu nahoru/dolů a nám se nedařilo hru více uklidnit. Měli jsme slibné příležitosti, ale zároveň soupeř hrozil svými protiútoky. V závěru poločasu jsme vstřelili branku z pokutového kopu. Do druhého poločasu jsme vstoupili s novým nadšením a dobře jsme kombinovali, soupeř nás ale srazil dobře provedeným brejkem a srovnal na 1:1. Hra z naší strany pak už nebyla tak kvalitní, i přesto jsme byli dominantní a podařilo se nám vstřelit tři branky a zápas tak rozhodnout. Kluci se tak rozloučili se sezónou vítězstvím.