1:3
1:2

Branka: 11' Kutík

Strnad - Kutík - Holovatskyi - Buriánek - Semerák - Hypšman (85' Hypšman) - Ludvík - Šimon (70' Junek) - Musil (78' Boniš)  - Hodač - Jurčenko

Do domácího utkání s prvním týmem tabulky jsme vstoupili velmi aktivně a už v 11. minutě jsme se ujali vedení po gólu Kutíka. O pár minut později měl Hodač možnost zvýšit vedení, ale ze skvělé pozice netrefil branku. A tak nás hned vzápětí soupeř potrestal z brejku rychlou akcí a v 16. minutě bylo srovnáno. Ve 27. minutě už šli hosté bohužel do vedení. S respektem nutno podotknout, že obě akce vedoucí ke gólům by snesly ligové měřítko. Nepříznivý stav náš výkon nepoznamenal, ba naopak jsme ještě více byli v držení balónu a dostávali se k ohrožení soupeřovy brány. Největší šanci na srovnání měl Jurčenko, který po skvělé akci a centru Musila mohl střílet do prázdné branky, ale rozhodl se ještě míč zpracovat a tím šanci promarnil. Prosazovali jsme se především dobrým pohybem s kvalitní kombinací a následnými centry ze stran. Zlepšili jsme se také v zahrávání standardních situací, po kterých několik závarů řešila obrana soupeře v podstatě až na brankové čáře. Snahu o vyrovnání a sílící závěrečný tlak umlčel až gól na 1:3, kdy už naše obrana byla hodně otevřená. Před koncem ještě Hodač živil naději na zázrak, ale trefil tyč a dobíhající Jurčenko odraz míče neodhadnul. Prohra nás hodně mrzí, ale předvedli jsme jednoznačně nejlepší výkon sezóny, hráči bojovali do poslední minuty a na hřišti odevzdali maximum.