1:1
1:1

Branky: 9´Novotný

Červenka Lukáš (46' Král Marek) - Kalina Tomáš (46' Hak Vratislav), Hátle David (46' Zawada Filip), Donát Denis, Kadrmas Marek - Hájek Lukáš, Jonáš Josef (88' Jonáš Josef (46' Zbořil Matyáš), Kejř Marek, Vošlajer Tomáš - Novotný Adam, Hlaváč Martin

Jakub Drapač: Odehráli jsme kvalitní vyrovnané utkání s mužstvem ze 3. ligy. Prvních 15 minut jsme si zvykali na odlišný styl hry, který se od mládežnického liší především v důrazu a rychlosti v dostupování v osobních soubojích. Od 15. minuty po zbytek zápasu se hrál vyrovnaný zápas. Nám se podařilo jít brzy do vedení, když se v 9.minutě po Donátově průniku dostal odražený míč k Vošlajerovi, který našel svým centrem dobře postaveného Novotného, který se na zadní tyči nemýlil. Soupeř vyrovnal ve 21. minutě z rohového kopu, když uplatnil svůj důraz a zkušenosti. Další šance po zbytek zápasu zůstaly z obou stran nevyužity, kdy hlavně v prvním poločase nás několika dobrými zákroky podržel brankář Červenka. Zápas tedy skončil zaslouženou remízou 1:1.