Šestnáctka úspěšně vstoupila do mistrovské soutěže

11. 8. 2018   |   esebo
V prvním mistrovském utkání sezóny 2018/19 mladší dorost bodoval doma proti Čáslavi naplno.
1. kolo, sobota 11. 8. 2018, 12:15

FK Čáslav

3:1
1:0

branky FC HK: Schmoranz, Česák, Hypšman

FC Hradec Králové: Rubeš Jaroslav - Semerák Jakub, Hypšman Daniel, Česák Tomáš (86' Brychta Vojtěch), Houdek Kevin - Zengler Radim (86' Kruml Lukáš), Včelák Matyáš (60' Slivka Matyáš), Junek Vratislav, Schmoranz Filip - Schober Václav (68' Boniš Tadeáš), Šrejber Matěj

Karel Podhajský: Do utkání jsme vstoupili dobře a už ve 4. minutě jsme se ujali vedení. I přes naší herní převahu jsme soupeře několikrát pustili do nebezpečných brejkových situací, které jsme ale dokázali vyřešit. Několik šancí jsme neproměnili. Do druhé půle jsme opět začali lépe, ale po rohovém kopu soupeře jsme inkasovali a trochu vypadli ze hry. Naše hra se opět zlepšila po příchodu Boniše a po rohovém kopu jsme šli opět do vedení. V závěru pojistil na konečných 3:1 z penalty na Šrejbera, Hypšman.