FK Brandýs-Boleslav

11:0
(5:0)

Branky FCHK U15:

13' Halama (Cobl), 19' Halama (Pavlík), 35' Červinka (Halama), 39' Machač (Červinka), 41' Halama (Machač), 49' Polák, 51' Polák (Cobl), 56' Jelínek (Cobl), 76' Polák (Cobl), 79' Polák (Jelínek), 81' Jelínek (Polák)

Jeřábek-Cobl, Dýčka, Chýlek, Svatoš (46. Kotal)-Rychtář (25. Machač), Gazsi (46. Drbohlav), Pavlík (46. Meduna), Jelínek, Červinka-Halama (46. Polák)

V prvním poločase jsme se prezentovali velmi laxním přístupem. Měli jsme nedostatečný pohyb, pomalu jsme pracovali s míčem a vyhodili jsme velké množství jednoduchých přihrávek. Bohužel nás soupeř nedokázal pořádně vytrestat, abychom se nastartovali do větších obrátek. Naopak nám dovolil pětkrát skórovat. Ve druhém poločase jsme se již prezentovali mnohem lepším výkonem. Byli jsme aktivnější a odhodlaní soupeři vstřelit co nejvíce branek. Naše nedůslednost se ale přenesla do zakončení. Hned několik stoprocentních šancí jsme trestuhodně spálili. Na ukazateli skóre i tak po skončení zápasu svítil výsledek 11:0.

Zápas nám ukázal mnoho věcí. Zejména se musíme zaměřit na variabilitu v překonávání bloku, jelikož jsme dnes většinu akcí řešili průnikovými přihrávkami středem hřiště, které často sbíral hostující brankář. Dále se zaměříme na zakončení, protože naše řešení dnes nebylo ideální. Celkově je pak potřeba rozebrat nastavení jednotlivých hráčů, které v dnešním zápase nebylo dostatečné.