FK Admira Praha z.s.Marqvardsen Oscar Lars JörgenPokutový kop54

Klapka David, Dymák Lukáš  (55. min Kudrnáč Jiří), Zvěřina Antonín, Blažek Vojtěch, Konečný Jakub (55 min Pešek Libor), Kalina David (78. min Jedlička David), Šimon Vítek (78. min Veselý Štěpán), Pospíšil David, Šichan Petr, Brychta Vojtěch [C], Hruška Lukáš

FK Admira Praha:

Matěka Patrik, Kos Štěpán, Ouředníček Lukáš [C], Novák Filip, Michálek Lukáš, Veselý Adam, Mráz Jakub, Tatdanov Magomedali, Kohoutek Leoš (60. min Zolotarev Egor), Marek Petr (72. min Dobrý Lukáš), Marqvardsen Oscar Lars Jörgen (64. min Barabáš Petr)

Do utkání jsme vstoupili nervózně a udělali několik chyb. Z první povedené akce jsme v 5. minutě vytěžili pokutový kop, který bohužel Pospíšil neproměnil. Hra se odehrávala především uprostřed hrací plochy s minimem střeleckých příležitostí. Ve 29. minutě jsme špatnou rozehrávkou umožnili soupeři jít do přečíslení a inkasovali jsme střelou za hranicí pokutového území. Poté jsme si vypracovali tři brankové příležitosti, ale bez efektu. Ve 45. minutě přišel trest, kdy jsme nezachytili přenesení hry a inkasovali na 0:2. Ve druhém poločase opět po zbytečné ztrátě, následném centru a podskočení míče jsme inkasovali potřetí. V 54. minutě soupeř zahrával pokutový kop a dal výsledku konečnou podobu. Stále nás trestají naše nevynucené chyby, za které krutě platíme.