MU: FC Hradec Králové U16 - FK Admira Praha U17 1:2 (1:0)

18. 9. 2019   |   Tomáš Ibrmajer
Po nepovedeném výkonu domácí zápas bez bodů ...
6. kolo, neděle 15. 9. 2019, 12:15

FC Hradec Králové

FK Admira Praha

1:2
1:0

Branky a (asistence): 19. Kutík z penalty (Pospíšil) - 62. Marek, 87. Sádlo z penalty

FC Hradec Králové: Vlk - Müller, Zvěřina, Veselý, Kutík - Konečný (77. Hanuš), Musil (88. Tomek), Pospíšil - Šichan (90. Maličký), Straka (46. Pešek), Kalina (67. Holub)
FK Admira Praha: Matěka - Marek (68. Kos), Bečka, Aust (62. Souček), Mráz, Veselý, Tatdanov, Kliský (48. Yorzhiy), Ouředníček, Dobrý (52. Novák), Sádlo


Reportáž

Dnes se nehrál moc pohledný fotbal, již od prvních minut se nám nedařilo přesně kombinovat, volili jsme špatná řešení finálních situací a prohrávali osobní souboje. Soupeř působil fotbalovějším dojmem, na míči byl klidnější a přesnější než my. Avšak i přes náš nepovedený výkon jsme se ujali z penalty vedení a v první půli měli k dispozici i několik dalších slibných akcí, ovšem ani jedna gólem neskončila. Soupeř měl sice častěji míč v držení, ale větší gólovou šanci si nevypracoval. Ve druhé půli jsme pokračovali ve špatném výkonu a pro soupeře jsme nebyli téměř nebezpeční. Nechali jsme se hosty pohodlně kombinovat, zbytečně jsme nakopávali míče, což nevedlo k žádnému úspěchu. Po hodině hry jsme inkasovali vyrovnávací gól a ani ten nás neprobral. Spíše jsme panikařili, báli se hrát a v osobních soubojích jsme většinou byli opět ti druzí. Penalta pro hosty pár minut před koncem byla jen vyústěním naší hry a tak jsme z domácího zápasu odešli poraženi. V dalších zápasech je třeba přidat po všech stránkách.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Na utkání s Třincem můžou přijít platící permanentkáři

Reportáž

Vzepětí v deseti! Votroci vezou z Varnsdorfu tři body

Rozhovory

Kluci zápas oddřeli, hodnotí kouč Frťala