FC Hradec Králové
FC Zlín7:2

sobota 18. 1. 2025, 16:00

FC Hradec Králové

FC Zlín

7:2
2:0

Střelci: 3x Motálek, 2x Kareš, Trč, Veinlich


Ohlasy

Utkání s o rok starším soupeřem U15 FC Zlín (future) jsme zvládli velmi dobře po všech stránkách. I přes vyšší procento zkažených přihrávek v první poločase jsme si dokázali vypracovat několik brankových příležitostí, z nichž jsme dokázali proměnit pouze dvě. V druhém poločase jsme byli mnohem efektivnější a nakonec přidali ještě pět branek. Pochvalu zaslouží celý tým za předvedený výkon. 

Góly: 3x Motálek, 2x Kareš, Veinlich, Trč

Ještě bych rád zmínil modelové utkání z minulého týdne, kdy jsme potrápili naši U15. Do utkání zasáhlo 22 hráčů U14 a zejména v prvním poločase jsme se prezentovali pevnou obranou, kdy jsme dovolili soupeři pouze jedno nebezpečné zakončení po rohovém kopu. My jsme naopak chodili do rychlých přechodů, z nichž dva jsme dokázali proměnit a jednu branku přidali z penalty. V druhém poločase U15 předvedla kvalitu zejména po rohových kopech a rychlých přechodech. U15 - U14 5:3 (0:3) za U14 góly 2x Kareš, Motálek 

V obou zápasech nám vypomohli tři hráči, kteří jsou v režimu RFA (Nulens Lucas, Trč Tomáš, Veinlich Josef). Jejich výkony nám vždy pomůžou ve zkvalitnění hry a zvyšují konkurenci v našem týmu.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Souboj tabulkových sousedů, na břeh Orlice přijedou Bohemians

Rozhovory

Tenhle zápas se nám nepovedl, ví Adam Zadražil

Reportáž

Votroci na Letné neuspěli, Spartě podlehli 0:3