Branky 11' vlastní

47' Kutík

79' Jonáš

Čábelka - Kalina - Hátle - Baloun - Jonáš - Kutík (83.Březák) - Hlaváč (83.Šípek) - Novotný (89.Velinský) - Boniš - Kadrmas - Jurčenko (68.Hak)

Do zápasu jsme šli s vědomím, že nás čeká těžké utkání, ve kterém nutně potřebujeme bodovat. S fyzicky i technicky dobře vybaveným soupeřem se nám od začátku dařilo držet krok. Pro vývoj zápasu byla klíčová 10. minuta, kdy šanci soupeře nadvakrát skvěle zneškodnil brankář Čábelka. Z následného odvráceného rohu vznikla brejková situace, na jejímž konci si brněnský obránce v těžké pozici srazil centr do vlastní branky. První poločas už žádnou další branku nepřinesl. Už ve 47. minutě se však po skvělém centru Kaliny dokázal prosadit na zadní tyči Kutík a zvýšil na 2:0. Ofenzivní snahu soupeře z Brna velmi jistě odrážela naše defenzíva a vznikaly tak slibné protiútoky a možnosti k rozhodujícímu gólu, tomu však chyběla větší kvalita ve finální fázi. Uklidnění přišlo až v 79. minutě díky brance Jonáše, který ze standardní situace chytře nachytal hostujícího brankáře střelou místo očekávaného centru a zvýšil na konečných 3:0.