FC Viktoria Plzeň

0:5
0:2

Mikanová - Fiedlerová (15´ Hamplová), Novotná, Uhnavá, Pokorná - Zemanová (79´ Kácovská) - Čičaiová (71´ Spitzerová), Paulů (58´ Doležalová), Soukalová (79´ Janouchová), Hrušková - Koudelová (46´ Baliharová)

Na utkání jsme byli dobře takticky připraveni. Měli jsme načtené napadání naší rozehrávky soupeřem, kterou jsme chtěli překonávat dobrou hrou s míčem, bez míče, odpoutání se od protihráček s ostrými náběhy krajních hráček. To se nám nevedlo v takové míře, abychom byli více nebezpeční pro branku Plzeňských. V závěru prvního poločasu byla velice dobrá možnost snížit na 1:2, v druhém poločase tři dobré šance byly málo k dobrému výsledku. Musíme pracovat na zlepšení hry s míčem, bez míče a výběru místa. To nás nyní brzdí a dostáváme se velmi brzy pod tlak soupeře. Nevzdáváme se a hrajeme dál.