64' Ludvík Jan

79' Buriánek Tomáš

Strnad Jiří - Kudrnáč Jiří (64' Semerák Jakub), Buriánek Tomáš, Slivka Matyáš, Houdek Kevin (45' Kutík Daniel) - Včelák Matyáš (76' Hypšman Daniel) -

Zengler Radim, Boniš Tadeáš, Schmoranz Filip, Hodač Matěj (59' Ludvík Jan) - Jurčenko David

Vstup do utkání jsme neměli ideální.Soupeř si vynutil svojí aktivitou sérii rohových kopů, které jsme však dokázali odvrátit. S postupem času se hra

vyrovnala, hrál se svižný kombinační fotbal na obou stranách, avšak žádná z kombinací nevedla k vážnější příležitosti. Stav se tak měnil ve

29.minutě,kdy se po rohovém kopu Schmoranze prosadil na zadní tyči Jurčenko - 1:0. Z vedení jsme se radovali pouhé 3 minuty.Naše pasivita po

rozehrání trestného kopu soupeře a chyba při odkopu znamenala vyrovnání - 1:1.

Druhé dějství jsme zahájili aktivně, drželi míč na svých kopačkách, stále však bez větší šance ke skórování.To se změnilo v 64.minutě, kdy chybu hostů v

rozehrávce potrestal Ludvík - 2:1. Po vstřelené brance jsem i nadále dobře kombinovali a měli hru převážně pod kontrolou.Pojišťovací branky jsem se

dočkali v 79.minutě opět po rohovém kopu Schmoranze a přesné hlavičce Buriánka - 3:1