FC Slovan Liberec4:3

4. kolo, neděle 17. 9. 2023, 10:30

FC Slovan Liberec

4:3

Branky: 35. Šustová, 61. Kulíšková, 61. Vokurková (vlastní), 65. Dvořáková - 14. Šafářová, 39. Hůlková, 40. Povová. Rozhodčí: Stránský. Bez karet. Diváci: 33.

Kristýna Ptáčková, Kristýna Kvasničková, Viktorie Krušinová, Emma Beránková (B), Laura Dvořáková, Veronika Šicová, Sára Langmajerová, Alexandra Valentová, Elena Vrbová – všichni r. 2011, Simona Jůnová (B), Nela Stloukalová, Lenka Šimonová, Elena Šustová, Tereza Poláčková, Emma Kulíšková, Amálie Zámečníková, – všichni r. 2012.

Mladší žákyně prověřil další kvalitní soupeř z Liberce. Utkání bylo z obou stran
bojovné, kombinační, plné gólových šancí. Jako první se gólově prosadily hráčky z Liberce,
kdy Agáta Šafářová, před vápnem obešla 2 naše hráčky a krásným gólem k tyči dostala
Liberecké hráčky do vedení. Do konce prvního poločasu se nám podařilo vyrovnat na 1:1
gólem Eleny Šustové.

Ve druhém poločase jsme propadli ve středu hřiště, nebyli jsme důrazní a po 10
minutách jsme prohrávali 3:1. V polovině druhého poločasu jsme začali více napadat hráčky
při rozehrávce, byli jsme důraznější, a to se vyplatilo, když s přispěním vlastního gólu jsme
snížili na 3:2. Tento gól nás nakonec nakopl k velkému obratu a celý zápas jsme vyhráli 4:3,
když další góly dávaly Laura Dvořáková a Emma Kulíšková.

Kamil Šic: Hráčky musíme pochválit, především ukázaly svoji vnitřní sílu a bojovnost, když celý
zápas proti kvalitním soupeřkám otočily z nepříznivého stavu 1:3, na konečných 4:3. Jsme si
však vědomi toho, že tým se stále vytváří a formuje z nových hráček a budeme doufat, že
zápas, od zápasu, bude naše výkonnost stoupat a pro diváky bude naše hra atraktivní a více
produktivní. Další utkání nás čekají těžké soupeřky ze Slavie Praha, proti kterým budeme