Ženy si výhrou nad FC Praha připsaly další 3 body

26. 9. 2020   |   zen
A-tým žen otočil nepříznivý vývoj utkání a ve vyrovnaném zápasu vybojoval tři body.
4. kolo, sobota 26. 9. 2020, 14:00

FC Praha

3:1
1:1

Branky: 30' Chocholoušová, 61' Kotoučková, 75' Hrbková

Do zápasu nevstupujeme dobře a hned v 7. minutě zápasu nás za to soupeřky trestají – 0:1. Bohužel nepovedenou první čtvrthodinku zakončujeme další chybou a nabízíme soupeřkám výhodu pokutového kopu. Výborně chytající Denisa Kadečková zvýšení skóre nepřipouští! Od tohoto okamžiku vyrovnáváme hru a postupně si začínáme vytvářet brankové příležitosti. Ve 30. minutě jednu z povedených akcí zakončuje kapitánka týmu Eva Chocholoušová. Do kabin se jde za stavu 1:1. Ve druhém poločasu pokračujeme ve zlepšené hře a v 61. minutě jdeme do vedení po gólovém zakončení Terky Kotoučkové. Po tomto gólu hrají soupeřky trochu vabank a šance si vytvářejí oba týmy. Klid na domácí kopačky přináší v 75. minutě Kája Hrbková nádherným angličanem o tyč.

Trenér FC HK: Nutno zdůraznit, že dnes proti nám nastoupil zatím nejfotbalovější soupeř, který hrál pěkný kombinační fotbal. Díky výkonům obou týmů byl k vidění na Novém Hradci pěkný ženský fotbal. Škoda neproměněných šancí obou týmů, skóre mohlo být ještě zajímavější.