FC Háje Jižní Město

4:1
(2:1)

Branky FCHK U16:

4´Jelínek, 28´Polák, 67´Polák, 90´Kameník

Branky FC Háje JM:

22´Brož

Kačena - Červinka (70´Machač), Chýlek (60´Brzek), Hronek, Svatoš (60´Kotal) - Kameník, Meduna (70´Drbohlav), Dýčka, Rychtář (45´Halama) - Polák, Jelínek

První poločas z naší strany nebyl dobrý. Hned od 4. minuty jsme vedli a kluci asi nabyli dojmu, že to půjde samo. Neměli jsme pohyb, v kombinaci jsme byli nepřesní, vyhazovali jsme jednoduché míče. Dělali jsme špatná až naivní rozhodnutí a nedařila se nám pracovat s tempem hry. Ani v obraně jsme nepůsobili jistým dojmem. Několikrát jsme se špatně zajistili, z čehož pramenil i vyrovnávací gól hostů a některé další šance vychytal brankář Kačena.

Jediné pozitivum bylo, že jsme si dokázali pomoci standardní situací a v poločase jsme tak vedli  2:1.

O půlce jsme si některé věci vyříkali a ve druhém poločase jsme se dokázali zlepšit ve všech aspektech hry. Soupeře jsme přehrávali a předvedli pár hezkých akcí, po kterých jsme přidali další branky a zápas v klidu dohráli. V dalších zápasech se musíme vrátit k předešlým výkonům a dnešní výkon důkladně rozebrat.