MU: FC Hradec Králové U19 - FC Fastav Zlín U19 0:6 (0:0)

2. 5. 2022   |   Tomáš Ibrmajer
Kolaps ve druhé půli znamenal vysokou prohru ...
23. kolo, sobota 30. 4. 2022, 13:00

FC Hradec Králové

FC Trinity Zlín

0:6
0:0

Branky a (asistence): 47. Ovesný, 53. Slončík, 60. Hamalčík, 65. Hamalčík, 78. Hamalčík, 88. Novák

FC Hradec Králové:

Vlk - Jedlička, Hanuš, Zvěřina, Houdek - Blažek (63. Černý), Lubínek, Konečný (79. Hruška) - Kalina (63. Chudý), Mišči, Šichan (79. Kareš)

FC Trinity Zlín:

Slezák - Bednařík (78. Buchta), Novák, Červinka (68. Lakomý), Slončík, Ovesný (78. Kořének), Hönig, Švach (68. Holub), Hamalčík, Zábojník (46. Trtek), PolášekReportáž

Již od první minuty jsme dokázali eliminovat soupeřovu hru organizovaným výkonem celého mužstva. Drželi jsme prostory a po zisku se snažili o rychlé akce vpřed, bohužel ve finální fázi se jsme byli zbrklí a nepřesní. Hosté se propracovali k pár šancím a závarům u naší branky, ale s tím jsme si dokázali poradit a poločas tak skončil bez branek. V první minutě druhého poločasu jsme neproměnili velkou šanci a z protiútoku jsme obdrželi první branku zápasu. Po pár minutách jsme po naši pasivitě a nedůrazu v soubojích inkasovali podruhé a od té doby už jsme na hřišti nebyli. Naše hra se totálně rozpadla a nebyli jsme schopni s rozjetými hosty držet krok. Náš výkon ve zbývajících minutách byl nejhorším v jarní části soutěže a jediným pozitivem byl závěrečný hvizd rozhodčího, který ukončil naše trápení.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Ohlédnutí za prvními třemi koly

Aktuální zprávy

Informace pro fanoušky cestující do Ďolíčku

Aktuální zprávy

Víkendové výsledky Votroků