MU, neděle 27. 3. 2022, 12:00

Bohemians Praha 1905

3:2
2:2

Branky (asistence) - 10' Turek (Peterko), 20' Polák (Mareš), 69' Poděbradský (Peterko) - soupeř: 13', 16'

Moucha - Turek (50' Kopčil), Tománek, Poděbradský, Mareš, Peterko, Fejgl, Vaněk, Kabele (50' Valenta), Matuška (60' Václavík), Polák

Do prvního mistrovského utkání jsme měli výborný nástup a od začátku jsme dominovali v kombinaci a vytvářeli si šance. Po třech neproměněných šancích se po rohovém kopu prosadil Turek. I když jsme byli lepším týmem a soupeř naši polovinu navštěvoval sporadicky, tak po naší chybě v rozehrávce a nedůslednosti v pokutovém území vyrovnal. O chvíli později téměř totožná situace. Centr z pravé strany, neobsazený hráč ve vápně a 1:2. Naše odpověď byla rychlá a ve 20' to bylo 2:2. V dalším průběhu se hra lehce zklidnila. Do poločasu měl každý tým jednu šanci. Bez úspěchu na obou stranách. Druhý poločas byl v naší režii. S přibývajícími minutami jsme měli větší a větší převahu, která vyústila v rozhodující branku v 69'. V posledních minutách jsme mohli definitivně rozhodnout, ale ve vyložené šanci neuspěl Polák. Minutu před koncem zahrávala Bohemka standardní situaci z půlky hřiště, která skončila závarem před naší brankou. Jsme rádi, že se nám podařilo otočit nepříznivý vývoj a zaslouženě zvítězit. Zároveň s velmi dobrým herním výkonem.