přát., sobota 15. 8. 2020, 13:00

Bohemians Praha 1905

10:3
9:0

Branky (asistence) - 4' Sehnoutka (Cobl), 6' Ponikelský (Pěnkava), 15' Kaczmarek (Rychtář), 21' Ponikelský (Kaczmarek), 22' Ponikelský (Kaczmarek), 30' Halama (Sehnoutka), 32' Ponikelský (Halama), 33' Kaczmarek (Meduna), 34' Kaczmarek (Halama), 67' Baťka - soupeř: 47', 53', 64'

Jeřábek (40' Kačena), Cobl (40' Svatoš), Pěnkava (40' Prchlík, 64' Pšenička), Pšenička (60' Pěnkava), Baťka (40' Zimmerman), Meduna (60' Baťka), Ponikelský, Sehnoutka (40' Gazsi), Rychtář (60' Cobl), Halama, Kaczmarek (40' Sehnoutka, 60' Kaczmarek)

Zejména v prvním poločase jsme podali brilantní výkon, který mohl skončit i více než 9:0. Ve druhém poločase se soupeř zlepšil v agresivitě a důrazu, a proto byl druhý poločas vyrovnanější. I tak jsme měli plno šancí ke skórování. Některé šance jsme neproměnili a jiné akce jsme uspěchali, takže jsme v konečném výsledku zaslouženě zvítězili 10:3. Hráčům děkuji za předvedenou hru, která má stále stoupající tendenci!!