3:3
2:2

Branky: 37´Vozáb, 41´Kosař, 67´Zbořil

FC Hradec Králové: Král Marek (45' Červenka Lukáš) - Kalina Tomáš, Zawada Filip (33' Kiec Martin), Donát Denis, Podsadlo Štěpán (45' Kadrmas Marek) - Štipák Jakub (45'Janečka Kryštof) - Šípek Matěj (58' Hlaváč Martin), Vozáb Jan (45' Zbořil Matyáš), Kosař Jakub (80' Štipák Jakub), Novotný Adam (68' Vozáb Jan) - Hlaváč Martin (45' Hájek Lukáš)

Jakub Drapač: Prvních 30 minut nás Bohemka zatlačila na naší polovině, byla živější, fotbalovější a my jsme působily utahaným dojmem. Do této doby jsme prohrávali 0:1 a soupeř ještě dvě šance neproměnil. Postupně jsme se začali dostávat do tlaku my, ale nedařilo se nám překonat vysoce postavenou obranu soupeře až skoro na půlce hřiště. Do zápasu jsme se vrátili vyrovnávací brankou, kdy Hlaváč postupoval sám na bránu, prostřelil gólmana a na brankové čáře dorazil míč do sítě Vozáb. Na 2:1 jsme zvýšili z rohového kopu hlavičkou Kosaře. Během minuty došlo po chybě Donáta k vyrovnání. Druhý poločas byl herně vyrovnaný, jak my, tak soupeř si vypracoval několik gólových příležitostí, z kterých padl na každé straně jeden gól. V závěru utkání jsme mohli vítězství strhnout na naši stranu, ale ani Hájek a ani Vozáb situaci nevyřešili gólovým vyústěním. Další zápas sehrajeme ve středu s Jihlavou.