Ve druhém kole první ligy starších žákyň jsme hostili Spartu Praha.

AC Sparta Praha

0:3
0:2

Havlíčková A. - Kulíšková, Pražáková, Pirklová, Vyčítalová, Havlíčková V., Kitlerová, Kašparová, Habočíková, Kalová, Černá, Krupičková, Denygrová, Janouchová

Radek Musil, trenér FC HK: Po nevydařeném prvním kole nás čekal v dalším zápase soutěže její favorit Sparta Praha. Dle očekávání hosté mají herní převahu. Snažíme se organizovanou hrou pozorně bránit a pokud je to možné, řešit věci fotbalově. Nějaké šance hráček v rudém se nám podařilo přečkat. Udeřilo poprvé ve 33. minutě, kdy se prosadila sparťanská rychlonohá útočnice. O tři minuty později stejná hráčka přidala druhý přesný zásah. Po změně stran obraz hry zůstal stejný. Ještě jednou se měnilo skóre na světelné tabuli. Pět minut před koncem Sparta zvýšila na konečných 0:3. Hráčky podaly srdnatý výkon a soupeři nedaly nic zadarmo. Mohli jsme se opřít o vynikající Anet v brance. V závěru nám kvůli zraněním razantně ubyly možnosti na střídání, přesto hráčky vydržely v náročném počasí se silami až do konce. Zajímavostí je, že z dnešní sestavy pouze čtyři hráčky mají zkušenosti z velkého hřiště z minulé sezóny. O to výsledek je cennější. Hráčkám děkujeme!