FC Hradec Králové
ABC Braník fotbal4:1

3. kolo, sobota 19. 9. 2020, 13:30

FC Hradec Králové

ABC Braník fotbal

4:1
3:0

Branky: 17' Kovaříková, 38' Hrbková, 44' Duchatschová, 77. Novotná

FC Hradec Králové:

Dostálová – Sedláčková (62. Škorpíková), Syrová, Portychová (62. Šubrtová), Kosinová L. (77. Kňourková) – Duchatschová, Chocholoušová, Novotná (81. Kijonková), Hrbková – Kosinová K. (46. Kotoučková), KovaříkováReportáž

Do zápasu vstupujeme aktivně a máme herní převahu. V 17. minutě zahrála Eliška Kovaříková skvěle rohový kop a jdeme do vedení 1:0. Poté máme několik slibných šancí a závarů před brankou soupeřek, ale nedaří se nám vstřelit další branku. A tak ve 38. minutě se do balónu opřela Kája Hrbková a po střele do šibenice vedeme 2:0. Stále máme hru pod kontrolou a po přihrávce Kovaříkové zakončuje Janča Duchatschová na 3:0. 

Do druhého poločasu nastupujeme vlažně a soupeř nás dlouhými nákopy zatlačil do defenzívy. I tento zápas nám ukázal, že ve 2. lize žen není slabých soupeřů. Po jednom ze sporných momentů zahrávají ženy Braníku trestný kop a po dorážce snižují na 3:1. Pak následuje pasáž, ve které se bráníme a nedokážeme více podržet balón. Soupeř nám nedokázal vstřelit další branku a postupně se vracíme ke hře z prvního poločasu. V 77. minutě se po návratu po zranění parádně trefuje Pavla Novotná. Chceme dohrát zápas v klidu a snažíme se kombinovat. Soupeř začal hrát důrazněji a konec zápasu provází tvrdší zákroky.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

Votroci padli v Líšni

Rozhovory

Musíme se z toho poučit, hodnotí Erik Prekop

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH MOL CUPU: FC Viktoria Plzeň – FC Hradec Králové 3:1