4:1
3:0

Branky: 17' Kovaříková, 38' Hrbková, 44' Duchatschová, 77. Novotná

Dostálová – Sedláčková (62. Škorpíková), Syrová, Portychová (62. Šubrtová), Kosinová L. (77. Kňourková) – Duchatschová, Chocholoušová, Novotná (81. Kijonková), Hrbková – Kosinová K. (46. Kotoučková), Kovaříková

Do zápasu vstupujeme aktivně a máme herní převahu. V 17. minutě zahrála Eliška Kovaříková skvěle rohový kop a jdeme do vedení 1:0. Poté máme několik slibných šancí a závarů před brankou soupeřek, ale nedaří se nám vstřelit další branku. A tak ve 38. minutě se do balónu opřela Kája Hrbková a po střele do šibenice vedeme 2:0. Stále máme hru pod kontrolou a po přihrávce Kovaříkové zakončuje Janča Duchatschová na 3:0.

Do druhého poločasu nastupujeme vlažně a soupeř nás dlouhými nákopy zatlačil do defenzívy. I tento zápas nám ukázal, že ve 2. lize žen není slabých soupeřů. Po jednom ze sporných momentů zahrávají ženy Braníku trestný kop a po dorážce snižují na 3:1. Pak následuje pasáž, ve které se bráníme a nedokážeme více podržet balón. Soupeř nám nedokázal vstřelit další branku a postupně se vracíme ke hře z prvního poločasu. V 77. minutě se po návratu po zranění parádně trefuje Pavla Novotná. Chceme dohrát zápas v klidu a snažíme se kombinovat. Soupeř začal hrát důrazněji a konec zápasu provází tvrdší zákroky.