2:3
0:3

Branky: 68´Vozáb, 87´Kosař

FC Hradec Králové: Červenka Lukáš - Kalina Tomáš (52' Šípek Matěj), Kiec Martin, Donát Denis, Kadrmas Marek - Hájek Lukáš (82' Zbořil Matyáš), Kejř Marek, Kosař Jakub, Novotný Adam (52' Březák Filip) - Kejř Marek (89' Hlaváč Martin), Vozáb Jan

Marek Kulič: Začátek utkaní byl opatrný a nepřesný. V 8.minutě střílí ze strany do boční sítě Novotný a v 15.minutě Hájkovu dělovku vyráží hostující brankář. Ve 20.minutě dlouho přidržuje míč Kadrmas a rychlý útok řeší jmenovaný hráč faulem. Přímý trestný kop soupeř trestá střelou přes zeď a ujímá se vedení. O tři minuty později po špatném vyběhnutí Červenky Příbram vede o dvě branky. V poslední minutě po zmatku v naší obraně svítí na světelné tabuli 0:3. Do druhého poločasu jsme vstoupili s touhou vstřelit kontaktní branku a zápas zdramatizovat. Od 52.minuty jsme začali hrát na tři obránce a poslali do hry třetího útočníka. Příbram jsme doslova přikovali na její polovinu a v 68.min Vozáb snižuje na 1:3. V 80. minutě po faulu na Březáka Kejř nastřeluje z pokutového kopu tyč. Tři minuty před koncem upravuje Kosař hlavou na konečných 2:3.