FC Hradec Králové U17 - 1.FK Příbram U17 4:1 (2:1)

9. 10. 2020   |   Tomáš Ibrmajer
Tři body v domácím prostředí ...
7. kolo, sobota 3. 10. 2020, 13:15

FC Hradec Králové

1.FK Příbram

4:1
2:1

Branky a (asistence): 11. Zoicas (Pospíšil), 27. Straka z penalty, 78. Mišči (Jícha), 88. Pospíšil - 6. Přívozník

FC Hradec Králové:

Hrnčíř - Jedlička, Zvěřina, Musil (66. Pešek), Konečný - Šimon (73. Jícha), Veselý, Pospíšil - Zoicas, Straka (56. Mišči), Kalina (56. Šichan)

1.FK Příbram:

Strolený – Hevessy, Jurica, Plesl, Krejčí – Kindlmann, Šimůnek, Deml (80. Čížek) – Forejt (70. Lojín), Včelák, Přívozník (60. Špitalik)Reportáž

Od začátku utkání jsme hráli příliš netakticky a v mnoha situacích dost hloupě, což vedlo k brzkému gólu hostí. Po pár minutách jsme tečovanou střelou vyrovnali a poté se náš výkon malinko zlepšil. Z penalty jsme vstřelili druhou branku a dokonce poločasu jsme ještě dvakrát nastřelili brankovou konstrukci a několikrát zahodili i ty největší šance. Naše hra však postrádala lehkost a jednoduchost, hráli jsme příliš složitě a individuálně. Po změně stran se hrálo podobně jako v první půli. Hosté kombinačně a opticky častěji na míči, nám vázla organizace hry, z naší strany bylo vše nadále hektické a nepřesné. I přes náš slabší výkon v poli jsme si vytvořili šance na definitivní rozhodnutí a dvě z nich jsme proměnili. S předvedenou hra zas tak spokojení být nemůžeme, ale hráči zápas opět odmakali nadoraz a nakonec i výsledkově zvládli, za což zaslouží pochvalu.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Osmifinále MOL Cupu v Budějovicích se odehraje na začátku února

Aktuální zprávy

Votroci navštívili dětskou kliniku hradecké fakultní nemocnice

Aktuální zprávy

Tipovací soutěž Votroků se školáky otevírá 2. kolo