FC Fastav Zlín U17 - FC Hradec Králové U17 1:2 (0:1)

2. 6. 2019   |   Tomáš Ibrmajer
Tři body z posledního zápasu venku...
28. kolo, sobota 1. 6. 2019, 13:15

FC Fastav Zlín

FC Hradec Králové

1:2
0:1

Branky a (asistence): 48. Jadrníček - 32. Hájek, 58. Hlaváč (Březák)

FC Fastav Zlín: Somberg - Jura, Tkáč, Kulíšek, Bobčík, Maliňák (59. Löob), Mach, Číž, Jadrníček, Chrudina, Pobořil (70. Sovák)
FC Hradec Králové: Král - Kalina, Zawada, Dostál, Kadrmas - Jonáš, Janečka, Kedroň - Hájek (46. Hlaváč), Novotný (70. Velinský), Březák (59. Hodač)


Reportáž

První poločas příliš fotbalové krásy nenabídl, domácí byli sice častěji na míči, ale větší šanci si nevypracovali. My jsme se zase nemohli dostat do souvislejší a klidnější kombinace. Všechno bylo hektické a dost nepřesné, i přesto jsme se ale ocitli ve třech gólových šancí, ty jsme však neproměnili. Prosadil až Hájek po důrazu ve vápně domácích, když jsme předtím zahrávali rohový kop. První poločas jsme tedy zvládli výsledkově, herně to mohlo být daleko lepší. Po změně stran jsme bohužel ihned inkasovali po pěkné křídelní akci domácích. Chvíli se zdálo, že si soupeř po vstřelené brance vytvoří tlak, ale ten jsme včas přerušili naší druhou brankou v utkání. Březák se na levé straně uvolnil a krásným centrem vybídl Hlaváče ke skórování, ten se nemýlil a pěkně z první nás poslal do vedení. Po zbytek zápasu jsme poctivě a pozorně bránili a vyráželi k rychlým brejkům, ovšem naše finální fáze nebyla tak dobrá, abychom vstřelili třetí pojišťující branku. Zápas byl tedy napínavý až do konce, díky týmovému výkonu se nám však vítězství podařilo uhájit, za což mužstvo zaslouží pochvalu.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Reportáž

DENÍK ADAMA VLKANOVY: Den 3

Rozhovory

Pavel Dvořák: Hradec beru jako návrat domů

Aktuální zprávy

Prodej permanentek na podzim 2020