25. kolo, sobota 6. 5. 2023, 12:15

1:0
1:0

Jeřábek - Červinka, Brzek (75' Pěnkava), Hronek, Meduna - Dýčka - Elišák (Machač), Gazsi, Pavlík, Jelínek - Rychtář

Do utkání jsme vstoupili se zbytečným respektem a soupeř nám první půl hodinu hry dělal problémy, vyvíjel na nás tlak, rychle nás dostupoval, byl důraznější v osobních soubojích, které vyhrával a v této fázi hry byl jasně lepší. My jsme byli nepřesní a zbrklí v rozehrávce. Domácí si vypracovali několik slibných šancí, ale podržel nás brankář. Až ve 32. min. nedosáhl na krásnou střelu do šibenice a asi zaslouženě jsme prohrávali 1:0. Od té chvíle jsme konečně odhodili všechen respekt a ukázali jsme, že fotbal hrát umíme. O poločasové přestávce jsme kluky nabádali, aby byli ještě více aktivní. Rozhodně nebylo nic ztraceno. Po této domluvě jsme do druhé půle doslova vlétli a bylo nás plné hřiště. Bohemku jsme v podstatě na celý druhý poločas zamkli na její polovině. Najednou jsme byli všude první, vyhrávali jsme osobní souboje, dobře jsme kombinovali a hrozili jsme skrz centry a soupeř nás nestíhal a jen odkopával míče. Bohužel po jednom dlouhém odkopu nám utekl do brejku, který skončil penaltou. Skvělý Jeřábek však vystihl stranu a udržel nás tak ve hře. Kluci si šli za vyrovnáním. Měli jsme několik závarů a standardních situací, kýžený gól jsme však proměnit nedokázali. Hráči se vydali a rozhodně jim nejde upřít snaha, někteří hráli s velkým sebezapřením a chtěli týmu pomoci. Chválíme je za druhý poločas. Tento zápas rozhodla první půl hodina hry. Dnes jsme odehráli těžký zápas, ze kterého si odnášíme spoustu zkušeností do dalších bojů.