FC Hradec Králové2:4

1. kolo, sobota 22. 8. 2020, 12:00

2:4
2:4

Branky (asistence) - 23' Kaczmarek (Meduna), 28' Kaczmarek, 30' Ponikelský (Sehnoutka), 32' Sehnoutka (Meduna) - soupeř: 6', 18'

Kačena - Cobl (60' Machač), Pěnkava, Pšenička, Baťka (50' Svatoš), Rychtář (50' Zimmerman), Meduna (40' Drbohlav), Ponikelský (50' Gazsi), Sehnoutka, Halama (40' Kameník), Kaczmarek

I když jsme do utkání vstoupili dobře a měli převahu, tak jsme v 6' po skrumáži ve vápně inkasovali. Měli jsme možnosti k vyrovnání, ale místo toho jsme po chybě v defenzivě inkasovali podruhé. Je velmi potěšující, že hráči byli naprosto v klidu a za 14' byl stav 2:4. Druhý poločas jsme pokračovali ve velmi dobrém výkonu, dobře jsme kombinovali, drželi míč a měli jsme šance utkání definitivně rozhodnout pátým gólem. To se nám nepodařilo, takže se hrálo až do posledních minut, kde jsme přečkali i pár nebezpečných brejků soupeře. Utkání jsme vyhráli zcela zaslouženě.