1:1
0:0

Branky (asistence) - 72´ Tobiška - soupeř: 58´

Petera Maxmilián (40' Horák Jakub) - Dymák Lukáš (40' Černý Daniel), Černý Ondřej (40' Zeman Jakub), Blažek Vojtěch (60' Adam Binar), Truhelka Michal - Hrnčíř Vojtěch (40' Lexman Petr), Benedikt Matouš (40' Hartman Maxim), Fejgl Tomáš (40' Machačka Šimon), Hampl Matěj (40' Kovář Štěpán) - Kareš Tomáš (40' Horák Štěpán), Chudý Petr (40' Tobiška Ondřej)

Do zápasu jsme vstoupili vlažně, což odpovídalo již rozcvičení, při kterém někteří vypadali, jako když právě vstávali... Postupně se na hřišti probírali a rozehráli se k nejlepšímu zápasu přípravy. Bohužel jednoznačné šance 2x nevyužil Hrnčíř, jednou Chudý, 2x Kareš a jednou Fejgl. Toto jsme stačili spálit za 25´. Místo toho, aby to bylo 5:0 a víceméně bylo po zápase, tak jsme soupeře pustili do hry, který po akci na pravé straně trefil tyč. Do konce poločasu už se nic závratného nestalo. Druhý poločas byla lepším týmem Bohemka, která měla míč více ve své moci a po našich chybách i více šancí. Do vedení šla v 58´ z pokutového kopu. Naše hra byla zbytečně zbrklá a několik dobře vyvíjejících se situací jsme uspěchali. Vyrovnat se nám podařilo v 72´, kdy Tobiška využil zaváhání v rozehrávce. Závěr utkání už žádnou branku nepřinesl.