B tým přesvědčivě porazil Trutnov

15. 2. 2020   |   František Řehounek, foto: Eva Šebová
K dalšímu přípravnému utkání si rezerva Votroků pozvala soupeře z brány do Krkonoš. Trutnovský MFK hraje divizi C, kde přezimuje na pěkném pátém místě. Mladí Votroci odehráli kvalitní zápas a svého soupeře jasně přehráli.
přát., sobota 15. 2. 2020, 10:00

MFK Trutnov

5:1
3:1

Branky: 4. a 88. Plašil, 7. Finěk, 11. Rajnoch, 58. Kadlec – 38. Valášek. Rozhodčí: Martínek – Horský, Hvězda. 90 diváků.

Brát (46. Mach) – V. Martinec, Finěk, Ptáček, Plašil – Mahr (46. Štěrba, Chocholatý, Vobejda (46. Vukčevič), Bičiště (46. Vítek), Kadlec – Rajnoch.

MFK Trutnov:

Šťastný – Turner, Zieris, Muller, Knap – Valášek, Marks, Doubic, Brejcha, Šedivý – Kejzlar. Náhradníci: Dvořák, Rousek.

Vstup do utkání měli černobílí vynikající, po jedenácti odehraných minutách vedli už 3:0. Úvodní branku zaznamenal Marek Plašil, který, pro něj klasicky, uklidil míč do sítě u zadní tyče. Druhou trefu přidal Daniel Finěk, který doklepl střelu Sebastiana Chocholatého. A skvělý vstup do utkání podtrhl Marek Rajnoch po výborné přihrávce Dominika Bičištěho. Po brankové smršti se hra trochu vyrovnala a hostující celek dokázal i korigovat stav zápasu, když Jakuba Bráta překonal ve 38. minutě Vojtěch Valášek

I druhý poločas se hrál v poli podle černobílých not, domácí navíc dokázali zvýšit své vedení. Nejprve využil Jan Kadlec v 58. minutě skvělou přihrávku do uličky od Rajnocha a překonal hostujícího gólmana Šťastného umístěnou střelou k pravé tyčce. A protože nádhernou střelu trutnovského Brejchy zastavila spojnice tyčky a břevna za již překonaným Ondřejem Machem v hradecké brance, dal výsledku utkání konečnou podobu v 88. minutě ten, kdo střelecké hody započal – Marek Plašil. Ten doklepl za bezmocného Šťastného pěknou Kadlecovu přihrávku.

Podle posledních přípravných zápasů forma mladých Votroků stoupá, mrzet je může jen zranění Bičištěho, které by ale podle prvních zpráv nemělo být vážnějšího charakteru.