AC Sparta Praha fotbal, a.s.Rott FrantišekBranka85
AC Sparta Praha:

Kolář Erik, Kaufman Jan, Kohoutek Aleš (46. min Krulich Matouš), Jelínek Jáchym [C], Penxa Lukáš, Rott František, Jandovský Jiří, Kolínek Tomáš, Krejčí Tomáš (46. min Lukášek Ondřej), Boček Adam (46. min Říha Ferdinand), Drchal Tomáš (72. min Káža Filip)

Hrnčíř Richard, Pešek Libor (76. min Kudrnáč Jiří), Zvěřina Antonín ( 46. min Hanuš Martin), Veselý Štěpán, Konečný Jakub, Šimon Vítek, Zoicas Samuel, Šichan Petr (29.min Jedlička David), Jícha Matěj, Brychta Vojtěch [C], Hruška Lukáš

Do utkání se Spartou jsme šli s určitým záměrem, který nám vycházel. Hráli jsme v bloku a snažili jsme se eliminovat soupeřovu snahu prosadit se z křídelních prostorů. Naší snahou bylo domácí trestat rychlými kontry po zisku míče v jejich přechodové fázi. V patnácté minutě nám to vyšlo a Šichan o kolmém vysunutí Brychtou vstřelil branku. Ve dvacáté minutě jsme inkasovali po rohovém kopu, kdy se Zvěřina nechal lehce předskočit soupeřem. Domácí byli aktivní, ale do žádné šance jsme je nepustili. Až ve čtyřicáté minutě přišel centr z levé strany, který jsme nepokryli a následovala stejná situace jako přes kopírák stejně jako u první soupeřovi branky – 2:1. Ve závěru poločasu přišel centr po odvráceném rohovém kopu Sparty, kde jsme se opět nechali prohráli osobní souboj a inkasovali třetí branku. Druhý poločas byl vyrovnaný. Museli jsme se snažit o korigování výsledku. Několik situací před brankou soupeře jsme si dokázali vytvořit, ale chyběla finální fáze. V závěru druhého poločasu jsme inkasovali po vlastní ztrátě míče a nedůrazu v pokutovém území. Stále inkasujeme po individuálních chybách, které se dají řešit lepším postavením a včasnějším řešením daných situací.