4:1
2:0

Branky (asistence) - 42' Halama (Kameník) - soupeř: 22', 26', 62', 67'

Svoboda - Cobl (60' Zimmerman), Baťka (40' Prchlík), Pšenička, Svatoš (60' Machač), Kameník, Meduna (40' Halama), Ponikelský (60' Gazsi), Pavlík, Rychtář (50' Drbohlav), Sehnoutka

Prvních 20' jsme byli na hřišti jasně lepším týmem a vytvořili jsme si čtyři slibné šance, které gólem neskončily. Naopak Sparta využila našeho zaváhání na půlce hřiště a po ruce ve vápně šla do vedení. O 4' později jsme inkasovali znovu a opět po rychlém protiútoku. Tento okamžik s námi zamával a chvíli nám trvalo, než jsme se vzpamatovali. Do poločasu jsme si vypracovali ještě 2 šance, ovšem bez gólového vyjádření. Druhý poločas jsme začali náporem. Hned z první akce jsme měli dát kontaktní gól. To se nakonec povedlo až z třetí šance a stav byl 2:1. Pak měl na noze vyrovnání Ponikelský, který si dobře naběhl na centr Kameníka. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a byla jen otázka času, kdy padne nějaká branka. Bohužel padla do naší sítě poté, co jsme špatně rozehráli standardní situaci na půlce hřiště. Za stavu 3:1 jsme šli sami na bránu a o chvíli později jsme inkasovali čtvrtý gól. V závěru jsme měli další dvě šance, které demonstrovaly naše počínání v zakončení. Za 80' jsme si vytvořili 12 šancí. Celý zápas měl výborné tempo a oboustranně se hrálo velmi kvalitní utkání.