FC Hradec Králové11:2

6. kolo, sobota 5. 10. 2019, 11:00

11:2
6:0

Branky: Trachtová 5, Horešovská 2, Němečková 2, Jeriová, Rottová - Pultarová, Smrcová

Hradci se vůbec nepovedl začátek a již v 7.min prohrával 4-0 kdy si malé hráčky v obraně vůbec nevěděly rady s nejlepší hráčkou Sparty Trachtovou , která vstřelila všechny čtyři góly ..

Trenér Hruška ...začátek byl opravdu krutý ..v obraně jsme nestačily na robustní a důrazné útočnice . Zareagovali jsme změnou celé obrany a se zdvojováním jejich nejlepší útočnice ...po šoku v prvním poločase jsme se v druhém zvedly a dokázaly jsme dát dva góly .Nejprve krásným lobem skórovala Katy Pultarová a pak si Smrcová Jessika zaběhla za obranu a z vápna propálila brankařku.. začali jsme lépe kombinovat a byl z toho pěkný fotbal i když Sparta navyšovala průběžně skore kdy využívala své výškové a váhové převahy ...jsme rádi že jsme neustálý déšt a hru na umělce na , které to opravdu neumíme přestály ve zdraví a v druhé půli vládla i spokojenost..jsme rádi ,že to i za nepříznivého stavu holky nezabalily a bojovaly až do konce .máme ted za sebou asi dva nejlepší celky soutěže a tak se teď zkusíme znovu nadechnout a zůstat v elitní šestce ..zatím jsme na pátém místě .