Devatenáctka veze z Pardubic bod za remízu 1:1

21. 5. 2018   |   FC Hradec Králové
Ve východočeském derby vybojovala hradecká devatenáctka bod, když v závěrečném tlaku vyrovnal v 93.minutě Filip Firbacher. Penaltový roztřel vyšel lépe hráčům z Pardubic.
30. kolo, sobota 19. 5. 2018, 10:15

FK Pardubice

FC Hradec Králové

2:1pen
1:0

40´Šafařík, 93´Firbacher

FK Pardubice: Letáček - Matuška, Bureš, Batelka, Pavlas, Suchochleb, Žahourek, Šafařík (89´Outrata), Hofman (84´Špatenka), Pekárek, Solil
FC Hradec Králové: Brát - Finěk, Havel, Locker, Horák - Soukeník, Samko (69´Rajnoch), Donát, Bičiště (57´Firbacher) - Králíček, Šípek (74´Vošlajer)

Ohlasy

Marek Kulič: Odehráli jsme solidní utkání. Po celý zápas jsme Pardubice nepustili do žádné vyložené šance, domácí hrozili ze standardních situacích, které jsme ustáli. My jsme měli několik možností po stranách, ale naše centry neměly dnes kvalitu a tím jsme se připravili o možnost vstřelit gól. Bohužel na konci prvního poločasu po jednom závaru a centru ze strany jsme neuhlídali hráče Šafaříka, který na dvakrát překonal bezmocného Bráta. Ve druhém poločase jsme šli za vyrovnáním, které přišlo v úplném závěru zápasu, kdy přetažený centr Fiňka na zadní tyč vrátil před branku Horák a Firbacher doklepl hlavou míč do sítě. Hráči ukázali velký morál, že dřeli do poslední chvíle a odměnou je cenný bod, který bereme. V penaltovém roztřelu byli šťastnější domácí.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Rozhovory

Představujeme trenéry akademie: JIŘÍ HRUŠKA (WU13)

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: SK Líšeň – FC Hradec Králové 2:1

Rozhovory

Musíme se z toho poučit, hodnotí Erik Prekop