MU: FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové U18 1:2

29. 4. 2018   |   adminU18
Z Boleslavi vezeme tři body ...
23. kolo, neděle 29. 4. 2018, 10:15

FK Mladá Boleslav

FC Hradec Králové

1:2
1:1

39´ Firbacher, 40´ Majer, 73´ Rybczuk

FK Mladá Boleslav: Barták - Horák (70´Chládek), Para, Böhm, Pour, Fingerhut , Majer (62´Drobný), Mísař, Najman, Zmij, Milner (65´Novák)
FC Hradec Králové: Hůlka - Neumann (36´Sokol), Prouza, Brůža, Novotný - Gjinollari (70´Ansorge), Petřík, Mokrejš, Rybczuk (87´Kocour), Martinec (73´Mahr) - Firbacher (67´Pospíšil)

Ohlasy

Martin Firbacher: Sehráli jsme velmi kvalitní utkání s výborným soupeřem. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu z obou stran. Ve třicáté třetí minutě jsme šli do vedení, kdy se šikovně prosadil Firbacher, po hezké přihrávce od Mokrejše. Domácí vzápětí srovnali po naší chybě. I po přestávce jsme pokračovali v kvalitní hře. Dvě velké šance jsme nedali, ale v sedmdesáté třetí minutě se trefil Rybczuk a korunoval tak svůj výborný výkon. Závěr zápasu už jsme zvládli. Z dnešního výkonu máme radost. Těší nás i to, že jsme po dlouhé době byli téměř kompletní a střídající hráči hru dobře oživili. Pochvala celému kolektivu. V příštím týdnu nás čekají tři těžké zápasy( Sparta, Liberec, Dukla) a v nich budeme chtít jistě navázat na dnešní výkon.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Votroci dali všem mládežníkům památeční trička

Sestřih ze zápasu

SESTŘIH: FC Hradec Králové – FK Dukla Praha 2:1

Reportáž

VOTROCI SLAVÍ POSTUP DO FORTUNA:LIGY!