FC Hradec Králové3:3

přát, sobota 24. 2. 2024, 15:00

3:3
1:2

Branky (asistence) - 25´ Adamec (Hawillo), 34´ Snížek (PK - Martin), 77´ Adamec (Hochamann)

Jiroušek - Hochsteiger (60´ Švasta), Hochamann, Šturm, Martin (60´ Hawillo), Snížek (40´ Pižl), Žáček (50´ Snížek), Kyncl, Švasta (40´ Svatoň), Hawillo (40´ Volockij), Adamec

V dalším zápase jsme se utkali s Jihlavou, od které jsme v létě schytali nadílku 8:1. Úvod byl ve znamení velmi vysokého presingu domácích, ze kterého jsme se velmi těžko dostávali. První šanci měl soupeř a nás podržel Jiroušek. Poté na druhé straně vyloženou příležitost neproměnil Švasta. V 6´ se Jihlavští ujali vedení. Z vysokého presingu pramenily i naše chyby a ještě 2x nás podržel Jiroušek. Od 20´presing uvadal a nám se více a více dařilo dostávat do šancí. Po pěkné akci vyrovnal Adamec a ještě do poločasu otočil skóre Snížek z PK. Ve druhé půli jsme byli aktivnějším a nebezpečnějším týmem, ale po chybě v mezihře jsme inkasovali branku na 2:2. Tři minuty před koncem se prosadil výborně hrající Adamec. V nastaveném čase jsme hráli malou domů, která skončila v naší síti. Vzhledem k průběhu je remíza spravedlivá. Nás těžší progres, jaký kluci udělali, ať už jde o fotbalové dovednosti, tak i mentální, protože poprvé bylo cítit, že nás inkasované branky nesložily.