MU: Bohemians Praha 1905 U16 - FC Hradec Králové U16 1:1 (1:0)

Branky (asistence): 44. Štěpánek - 87. Kabele (Thiele)

Bohemians Praha 1905:

Stehno - Šarifov, Gayer, Švec, Dolejší (66. Vrňata) - Hrubeš, Matějka - Batlík, Ondroušek, Roubíček (58. John) - Štěpánek (84. Gubinov)

Kříž - Čermák (34. Turek), Thiele, Syrovátka, Poděbradský - Vobořil, Kabele, Vaněk - Mareš (58. Svoboda), Lhoták (46. Fejgl), Václavík (58. Jelínek)

O tom, že si z Prahy vezeme jen bod se rozhodlo zejména v první půli. Měli jsme dostatek šancí vést minimálně o dva góly, přesto jsme po brejku prohrávali. Druhý poločas byl hrou na jednu bránu s naší obrovskou snahou a vůlí zápas otočit. Stačilo to ale jen na vyrovnání. Přesto jsme rádi za takovou zkušenost. Nakonec si dovolíme jeden statistický údaj, který nejlépe vypovídá o průběhu utkání...drtivé vítězství Bohemians na FAULY 28:5 (14:3)