Branky a (asistence): 3. Kotal, 75. Červinka (Machač)

Jeřábek - Meduna, Hradecký, Pěnkava, Hronek - Gazsi, Dýčka (46. Machač), Kotal (65. Drbohlav) - Kameník (46. Červinka), Pavlík (80. Svatoš), Jelínek (75. Halama)

FK Motorlet Praha:

Horváth - Tuháček, Borka (83. Ginzel), Kořenek, Braun (61. Zanusso), Svoboda, Kopecký (83. Pampana), Švorc (75. Iarema), Novák, Ducháček (61. Šmerda), Smetana

V prvních 5 minutách jsme si vypracovali dvě výborné příležitosti, z nichž jsme jednu proměnili a rychle tak otevřeli skóre utkání. Zbytek prvního poločasu nám ale úplně nevyšel, nedokázali jsme dobře rozehrávat naše akce odzadu, ať už to bylo díky špatné přihrávce, slabému pohybu anebo kvalitě zpracování. Díky tomu jsme si šance nevytvářeli a většinu našich akcí jsme ukončili sami vyhozeným míčem. Druhý poločas už byl mnohem lepší a solidní kombinací jsme hru kontrolovali. Trpělivě jsme si chystali šance a jednu z nich využil Červinka, který tak upravil na konečných 2:0.