4:3
3:1

Branky (asistence) - Kyncl (Zima), Hawillo, Hawillo (Žáček)

Dohnal - Pižl (40´ Snížek), Hochmann, Voňka, Martin, Zima, Vacek (40´ Bruna), Kyncl, Hochsteiger, Švasta, Hawillo

Do utkání jsme vstoupili dobře. Dařila se nám kombinace a soupeře jsme přehrávali. Po jedné z nich šel Švasta sám na bránu, ale nedal. Měli jsme i další možnosti. V 19´ dal soupeř na 1:0. Hned po rozehrávce jsme mohli vyrovnat. Hawillo bránu netrefil. Po další chybě v 35´ to bylo 2:0 a to, co se nepovedlo Hawillovi se povedlo Kynclovi, který po rozehrávce snížil. Už to vypadalo, že půjdeme do šaten, za stavu 2:1, ale v poslední minutě jsme udělali další chybu, kterou soupeř opět nekompromisně potrestal. Do druhého poločasu šel náš tým s velkým odhodláním, což bohužel ubralo na fotbalovosti na naši straně. Hra byla více hektická a hrálo se spíše nahoru-dolu. Nicméně jsme dosáhli na vyrovnání a vypadlo to, že zápas skončí remízou. V poslední minutě odpískal rozhodčí sporný pokutový kop, který jablonečtí využili.