6. kolo, sobota 30. 9. 2023, 13:00

FK Dukla Praha

2:0
0:0

Branky: 74. Stečínská, 80+3 Volhejnová. Rozhodčí: Mervart. Bez karet. Diváci: 41.

Fejková - Spejchalová, Červinková, Hosová, Pražáková, Stečínská, Bartošová, Vítová, Voženílková, Petrová, Dolanská, Gosson, Šustová, Ježková, Volhejnová, Slováková

Jan Siska, trenér: Domácí utkání s Duklou nám mnohé ukázalo, především nedostatky. Stále jsme velmi nepřesní v kombinaci a v prvním poločase nám absolutně chyběl pohyb a chuť zápas zvládnout. Naopak Dukla se prezentovala dobrým kombinačním fotbalem. První poločas jsme museli co nejdříve hodit za hlavu. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, ale nepodařilo se nám proměnit šance, které měly skončit gólem. Na druhé straně nás držela opět skvěle chytající Naty Fejková. Když už se schylovalo k remíze, tak po pravé straně utekla Eliška Volhejnová, která předložila pod sebe Barče Stečínské, která napravila zaváhání z prvního poločasu a ze stejné pozice dala vítěznou branku na 1:0. Poté co Dukla otevřela obranu vstřelila gól ještě Páťa Voženílková (ten bohužel nepochopitelně nebyl uznán po hvizdu hlavního rozhodčího) a na konečných 2:0 upravila Eliška Volhejnová. Jediné pozitivum zápasu je ovšem výsledek, ve všem ostatním jsme propadli a nebyli jsme lepším týmem. Je před námi spousty práce, drillu a obrovská možnost ke zlepšení, ke kterému bezpochyby musí dojít.

Sebevědomý vstup do boje o Evropu, Votroci přejeli Olomouc 3:1