Bohemians Praha 19053:1

přát., sobota 22. 4. 2023

Bohemians Praha 1905

3:1

29' Kučera (Hiesl), 54' Čapek (Tahal), 86' Hiesl

Pospíšil, Zadrobílek, Němeček, Felix, Minařík, Mrázek, Kefurt, Drbohlav, Tahal, Kareš, Čapek, Tichý, Šulc, Hiesl, Kučera, Ježek, Pirner, Kozák

Kvalitní zápas, který jsme odehráli místo mistrovského utkání s Čáslaví, ve kterém nás pro tentokrát zastoupila mladší kategorie. Po většinu zápasu se nám dařil přechod od vlastní branky a opticky jsme byli týmem, který měl více ze hry. První branka padla až po půlhodině hry, kdy jsme dokázali úspěšně zakončit akci z levé strany. Na další branku jsme si pak museli počkat až do 53 minuty, kdy soupeř srovnal z penalty. My jsme zareagovali nejlépe jak jsme mohli, když jsme si hned v další minutě vzali vedení zpět. Tento moment zápasu byl zlomový a jsme rádi, že jsme ukázali zdravé sebevědomí a dokázali jsme ještě zvýšit tempo naší hry! Třetí branku jsme pak přidali ze zachycené rozehrávky soupeře a ta určila konečný stav 3:1. Celkově těžké soubojové utkání, ve kterém jsme však byli o něco fotbalovějším týmem a zaslouženě jsme zvítězili.