1:1
1:1, 0:0, 0:0

28' Čapek (Felix)

Pospíšil, Zadrobílek, Němeček, Felix, Mrázek, Kefurt, Drbohlav, Tahal, Čapek, Tichý, Šulc, Brož, Hiesl, Pirner

V 5. minutě nám nevyšla rozehra od vlastní branky a lacino jsme pustili soupeře do vedení. Nám se podařilo srovnat až dvě minuty před koncem první třetiny. Celkově jsme především v první a druhé třetině byli aktivnějším týmem a dařilo se nám vytvářet brankové příležitosti. Třetí třetinu měl naopak více ze hry soupeř, kdy nám chyběla větší kvalita v přechodové fázi. V průběhu zápasu jsme měli několikrát možnost jít do vedení, ale bohužel jsme ani jednu ze situací nedokázali vyřešit správně. Nutno dodat, že i soupeř měl několik šancí, které neproměnil, a tak konečný výsledek skončil 1:1. Děkujeme za oboustranně kvalitní utkání ve vysokém tempu.