MFK Chrudim

12:3
4:3, 1:0, 7:0

Pospíšil, Kareš, Hiesl, Zadrobílek, Kefurt, Felix, Kučera, Němeček, Drbohlav, Tahal, Brož, Mrázek, Šulc, Pirner, Tichý

Do zápasu vstoupil lépe soupeř, když potrestal dvě naše zaváhání při rozehrávce a jednoduše vedl 2:0. Toto vedení mu vlilo energii do žil a snažil se nám hru znepříjemňovat rychlým dostupováním, obětavostí a agresivitou v soubojích. My jsme se snažili držet míč a víceméně jsme kontrolovali hru, avšak bez větších brankových příležitostí. Až po čase se nám podařilo vstřelit branku a do konce první třetiny ještě výsledek otočit na svou stranu. Druhou třetinu pokračoval podobný obrázek, kdy jsme byli fotbalovější, ale ve vápně soupeře jsme vzniklé situace řešili tristně. Chrudim byla v tu dobu nebezpečná z rychlých přechodů do útoku. Třetí třetinu jsme pak vstřelili brzy branku, která znamenala vedení 6:3. Od toho momentu bylo znát, že máme větší sebevědomí a situace, ze kterých se nám nedařilo skórovat jsme najednou řešili rychleji a hlavně jsme přestali vyrábět jednoduché chyby. Výsledkem bylo vítězství v této třetině v poměru 7:0. Chybami na začátku utkání jsme si utkání sami zkomplikovali a nechť nám toto slouží jako poučení, že koncentrace je nutná od prvních minut zápasu.