0:1

Branka: Baliharová

Mikanová, Uhnavá, Pokorná, Pražáková, Pirklová, Hrušková, Schánělová, Hamplová, Baliharová, Paulů, Kitlerová

Střídaly: Hauferová, Černá, Typltová, Kratochvílová, Pultarová

Reprezentační pauzy využily týmy Teplic a Hradce k sehrání vloženého 12.kola první ligy dorostenek. Utkání nakonec skončilo remízou 1:1. Bod navíc získaly po penaltovém rozstřelu domácí.

Tyto první body pro Teplice znamenají šanci na záchranu v soutěži a pro nás zbytečnou komplikaci.Utkání jsme měli zvládnout lépe a rozhodnout v základní hrací době. Až na občasné výpadky v koncentraci a hře samotné, kdy nás domácí sérií rohových kopů zatlačili před vlastní branku, jsme měli herní převahu. Vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, ale bohužel jsme je "opět" neproměnili.

V takto důležitých zápasech jsou to klíčové situace, stejně tak inkasovaný laciný gól na 1:1.

Teplice zápas odbojovaly do poslední minuty a dle projevu na hřišti byly více týmovým družstvem. Touto cestou se musíme vydat i my, chceme-li v zápasech uspět. Do utkání naskočily v druhé půli také tři žákyně a pokud by měly za sebou více zkušeností v juniorce, utkání by pravděpodbně rozhodly právě ony. Naší jedinou branku vstřelila v 8.minutě Eliška Baliharová, která po centru K.Hruškové přehodila domácí golmanku.

Důležitý je tak pro nás i ten přivezený bod z venku, jelikož další těžký zápas nás čeká v neděli 30.10. na Baníku.