MVM, sobota 19. 11. 2022, 14:00

0:4
(0:1)

Branky FCHK U16:

1' Gazsi, 52' Polák (Rychtář), 58' Pavlík (pk), 66' vlastní

Jeřábek (60' Šimon) - Svatoš, Baťka (60' Kotal), Hronek, Machač - Meduna, Drbohlav, Pavlík (60' Jelínek), Gazsi, Rychtář - Polák

Z našeho pohledu velmi dobře zvládnuté utkání. Měli jsme povedený vstup, kdy se nám podařilo vstřelit vedoucí branku. Zbytek prvního poločasu se hra přelívala ze strany na stranu, přičemž my jsem byli nebezpečnějším týmem. Dařilo se nám hlavně napadání soupeře při jeho rozehrávce, což vedlo k několika šancím, které jsme dokázali zužitkovat až ve druhém poločase. Po brance na 3:0 jsme hru zcela ovládli a soupeře jsme již k ničemu nepustili. Nás velmi těší udržené čisté konto i počet vstřelených branek. Kluky musíme pochválit za aktivitu až do poslední minuty a celkově předvedený výkon.