MU, neděle 13. 11. 2022, 10:00

FK Čáslav

5:2
1:1, 1:1, 3:0

12’ Drbohlav (Tahal), 47’ Šulc (Kefurt), 62’ Drbohlav (Svatoň), 77’ Tahal (Kefurt), 86’ Zadrobílek (Svatoň)

Pirner, Kefurt, Felix, Drbohlav, Kučera, Němeček, Šulc, Hiesl, Kareš, Tahal, Svatoň, Zadrobílek

V dnešním zápase jsme narazili na staršího soupeře. První dvě třetiny měly podobný průběh. My jsme byli sice fotbalovější, ale nedařilo se nám hrát tak, jak bychom chtěli. Soupeř byl rychlejší a silnější, díky čemuž jsme neměli tolik času na práci s míčem a nebyla taková úspěšnost ani při obcházení soupeře. Třetí třetinu se nám podařilo strhnout skóre na naší stranu a přidat po pohledných akcích další dvě branky, díky čemuž jsme nakonec zvítězili 5:2. Celkově jsme rádi, že jsme měli možnost utkání ročníkově posunout a mohli jsme vidět věci, které se nám najednou tolik nedařili, a na kterých musíme pracovat! Třetiny: 1:1, 1:1, 3:0